Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle

Seks ve Lucia Filmi izleme alanımıza gelmiş bulunuyorsunuz Film izleyicilerimizi uyarmak istiyoruz bu film 15 yaş altı seyirciler için uygun değildir!!! Online Film izleyicilerinin youğnlukla izlemek için aradığı bu filmi izleyicilerimize Hd Film izleme fırsatıyla sunuyoruz lakin uyarılarımızı lütfen dikkate alınız.

Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle senaryosal başarısı bu kadar eski bir film için oldukça yüksek olduğu verieln puanlar ve yer aldığı dünya sıralamasıyla ortadadır işte bu kaliteli senaryonun detayları; Lucia, Madrid’de bir restaurant’ta garsonluk yapan genç bir kadındır. Uzun süredir birlikte olduğu yazar sevgilisinden ayrılınca yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu düşünerek bir Akdeniz adasına seyahate gitmeye karar verir.Lucia bu adada, güneş ve denizin koynunda gizli bir günlüğü okurcasına eski ilişkilerinin karanlık noktalarını sorgulamaya girişir.

Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle IMDB Puanı: 7.2/10 yani on üzerinden yedi nokta ikidir. İyi Seyirler Dileriz.

Gelen Aramalar

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
10.665
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle

Seks ve Lucia – Sex and Lucia Türkçe Dublaj izle – Hd Film izle Seks ve Lucia Filmi izleme alanımıza gelmiş bulunuyorsunuz Film izleyicilerimizi uyarmak istiyoruz bu film 15 yaş altı seyirciler için uygun değildir!!! Online Film izleyicilerinin youğnlukla izlemek için aradığı bu filmi izleyicilerimize Hd Film izleme fırsatıyla sunuyoruz lakin uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. […]

Tür: Erotik Yetişkin film izle, Film izle, Gençlik Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2001

IMDB Puanı: 7.2/10

Yönetmen: Julio Medem

Oyuncular: Paz Vega,Elena Anaya,Najwa Nimri,Javier Cámara,Daniel Freire

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?